şimdi sen de bir eşya

VERRR Hikayeleri

hendek-lisesiKablosuz Mouse ve Kitap Tutucu

10 Nisan 2013
Hendek AKV Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
http://www.hendekakv.meb.k12.tr

Teşekkürler Merkez Bilgisayar….
VERRR.com aracılığı ile okulumuza ulaşan kablosuz mauselar için, eğitime olan desteklerinden ötürü emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Hendek Anadolu Kalkınma Vakfı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğrencileri

 

 


 

 

Kablolu Mouse maus

28 Mart 2013
Üsküdar Siteler İlkokulu
http://www.sitelerilkokulu.meb.k12.tr

 

Merhabalar,

Merkez Bilgisayarın okulumuz için gönderdiği 30 adet mause elimize ulaştı, okulumuza sağladığı katkıdan dolayı VERRR.com ve Merkez Bilgisayara teşekkür ederiz.

 

 


 

 

Fotoğraf0703Toner ve Kitap-Sayfa Tutucu

 

10 Mart 2013
Mustafa Burak Tokatlı
Kayseri – Pınarbaşı – Atatürk İlkokulu
http://pinarbasiataturk.meb.k12.tr

Merhaba,
Merkez Bilgisayar’ın gönderdiği toner ve sayfa tutucu elimize ulaştı. VERRR.com’a ve Merkez Bilgisayar’a çok teşekkür ediyoruz.

 

 

 


20130308_111019

 

Kitap-Sayfa Tutucu

 

 

8 Mart 2013
Kemal Demir – Yalova Üniversitesi Araştırma Görevlisi

 

Merhaba,
Yaptığım çalışmalar sırasında oldukça ihtiyaç duyduğum kitap ve sayfa tutucuya VERRR aracılığıyla ulaşmış oldum.
Sizlere çok teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.

 

 

 

 

 


 

Acer Notebook

 

 

alacabal

18 Şubat 2013
Muhammet Yılmaz
Tokat/Erbaa Alacabal İlkokulu

Okulumuz müdür odasında bulunan ve donanımsal özellikler açısından yetersiz olan bilgisayar başta zil sistemi olmak üzere birçok programa yeterince cevap veremez hale gelmişti ve işlerin zaman zaman yavaşlamasına veya aksamasına neden oluyordu. Destekçi Bahar SEVİNÇ tarafından okulumuza hediye edilen bilgisayar   bu soruna kesin çözüm olmuştur. Müdür odasındaki eski bilgisayar öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur. Haberin devamı: http://mebk12.meb.gov.tr/

 


Sony Vaio Notebook

DSC0315413 Ocak 2013
Murat Mert

Ömer Bey, Yolkonak Merkez İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri adına size ve buna aracılık yapan verrr.com sitesi kurucularına çok teşekkür ediyoruz. Özellikle tekrar belirtmek istiyorum gerçekten harika bir fikir, harika bir site ve sosyal sorumluluk projesi oluşturulmuş. Bu siteyi gerek toplantılarda gerek çevremdeki insanlara anlatıyorum ve anlatmaya devem edeceğim. Ben de kullanmadığım ve işe yarayacak eşyalarımı bu şekilde vermeyi düşünüyorum. Siteye giren ve bu yorumu okuyan tüm arkadaşlara sesleniyorum; ülkemizde güzel işler yapan ve çabalayan insanlara biz de destek olalım ki, bu çoğalarak artsın. Eminim bu sayede pek çok okulumuz ve ihtiyacı olan ve temin edemeyen birçok insanın ihtiyacı sağlanmış olur.

 

 


Kablosuz ADSL Modem

 

modem

11 Ocak 2013
Habip Rüzgar
http://dagdancikoo.meb.k12.tr/

Gönderdiğiniz modem bugün elime ulaştı. Şimdi kullanmaya başladık. Öncelikle öğrencilerim ve öğretmen arkadaşlarım adına eğitime yaptığınız katkıdan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Artık öğrenci ve öğretmenlerimiz kablolu ve kablosuz olarak sınıflarında ve BT sınıfında internete daha kolay erişecekler. verrr.com sosyal “paylaşım” sitesine buna vesile olduğu için ayrıca teşekkür ederim. Saygılarımla